Nasze wartości

Budujemy biznesy z ludźmi, dla ludzi i dzięki ludziom. Wierzymy, że ich umiejętności i talenty tworzą wartość, której nie da się skopiować, a ich zaangażowanie leży u podstaw wszystkiego, co robimy.

first who than what

Funkcjonujemy w otoczeniu, gdzie jedyną stałą jest zmiana, dlatego najpierw zapraszamy do zespołu odpowiednich ludzi. Takich, którzy mają potencjał i kompetencje, by w zmiennych warunkach działać efektywnie. Mając taki zespół, wyznaczamy kierunki działania oraz cele, które chcemy osiągnąć. 

kultura eksperymentu

Budujemy biznesy zupełnie od podstaw, ale także doskonaląc te, które już działają. Najpierw rozpoznajemy potrzeby, potem szukamy rozwiązań. Staramy się przełamywać schematy, myślimy niekonwencjonalnie, testujemy w różny sposób, korzystamy z metodyki design thinking oraz metodologii lean startup.

rozwój

W naszej branży ten, kto się nie rozwija, zostaje z tyłu. Rozwój i dzielenie się wiedzą mamy we krwi. Dlatego na co dzień podejmujemy się ambitnych zadań, które często wykraczają poza nasze kompetencje, uczymy się nowych rzeczy, przekraczamy własne granice, nie boimy się popełniać błędów i wciąż doskonalimy swoje umiejętności.

Współodpowiedzialność

Tworzymy zgrany team, który ma te same cele i każdy z nas ma na nie wpływ, nieważne jakie stanowisko zajmuje,  podstawą działania jest zaufanie. Kierujemy się zasadą, że praca każdego z nas jest cenna, ale w dużym stopniu zależy od efektów pracy innych.

Zespół To_reforge

doświadczenie
team spirit

To_Reforge tworzą ludzie o różnorodnym doświadczeniu z wielu dziedzin,  zdobywanym zarówno na polskim, jak i na międzynarodowym rynku. Ludzie, którzy potrafią sprostać każdemu wyzwaniu, których wiedza i umiejętności, są niezbędne do tego: doświadczeni przedsiębiorcy, pełni zaangażowania specjaliści i urodzeni startupowcy.

Są wśród nas marketingowcy, analitycy biznesowi, programiści, specjaliści  ds. obsługi klienta, menedżerowie produktu i business developerzy z międzynarodowym doświadczeniem. Tacy, którzy budowanie firm mają w małym palcu. Tacy, których świeże spojrzenie pozwala wychodzić poza schematy i tworzyć innowacyjne rozwiązania. I tacy, których pasja sprawia, że niemożliwe staje się możliwe.