RUSZA STARTUP SESSION – WSPÓLNY PROJEKT SZKOŁY GŁÓWNEJ HANDLOWEJ I TO REFORGE


Cykl szkoleń dla liderów innowacji i młodych przedsiębiorców, Startup Session, ma na celu dostarczenie praktycznej wiedzy jak zbudować swój biznes. W programie znalazły się m. in. finansowanie przedsięwzięć, design thinking, customer development, marketing i PR dla startupów oraz zagadnienia ecommerce.

Inicjatorami projektu są Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii Szkoły Głównej Handlowej oraz spółka To Reforge, polski company builder.

– Naszym celem jest budowanie społeczności przedsiębiorców poprzez edukację – komentuje Albert Tomaszewski, koordynator projektu po stronie SGH z Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii. – Zależy nam na tym, aby studenci i absolwenci po opuszczeniu Alma Mater znali aktualne trendy w świecie startupów oraz wiedzieli jak finansować i skutecznie zarządzać własnym biznesem.

Szkolenia prowadzone będą przez praktyków z różnych dziedzin, a wykłady uzupełnią indywidualne konsultacje, zajęcia warsztatowe i networking. Pierwszych pięć spotkań odbędzie się już w semestrze letnim 2017 roku, a ich uczestnicy, po zdaniu testu końcowego, otrzymają certyfikat potwierdzający udział w projekcie.

– To oferta dla tych, którzy chcą w skondensowanej formie zdobyć lub utrwalić wiedzę z obszarów niezbędnych do przekucia pomysłu w efektywny biznes – mówi Łukasz Krasnopolski, prezes To Reforge. – Cieszymy się, że mamy okazje realizować ten projekt właśnie z SGH, spod której skrzydeł wyszło wielu wybitnych polskich przedsiębiorców.

Udział w wykładach jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wymaga rejestracji. Szczegółowe informacje, program i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronach SGH.waw.pl pod tym adresem.

Share :